MAP STUDIO 

To pracownia projektowa specjalizująca się w architekturze wnętrz, założona przez Monikę Adamczyk-Popiel  – absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej.

Istotą  pracy MAP jest dążenie do tego, aby każdy projekt miał w sobie wewnętrzną jakość, którą jest prostota.  Projektując zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalne rozwiązania przestrzeni  oraz  detale. W każdym projekcie dążymy do osiągnięcia unikatowej atmosfery wnętrza, którą współtworzą użyte w projektach naturalne materiały. Precyzyjnie dobrane sprawiają, że wnętrze staje się niepowtarzalne.

 

MONIKA ADAMCZYK-POPIEL 

Założycielka MAP STUDIO, Architekt .  Jej styl charakteryzuje się czystymi formami,  wykorzystaniem szlachetnych materiałów oraz ponadczasową elegancją. Do każdego projektu podchodzi w sposób indywidualny a efekt końcowy jest wynikiem analizy oczekiwań oraz potrzeb inwestora.

Uzyskała nominację do nagrody DYPLOM ROKU SARP za projekt „Centrum medyczne w Aleppo” a jej praca magisterska znalazła się wśród 25-ciu najlepszych prac z całej Polski.

Otrzymała również nominację do Polsko-Niemieckiej nagrody BDA-SARP oraz Krakowską nagrodę SARP za najlepszy  Dyplom Roku.


Monika Adamczyk-Popiel
info@map-studio.pl
+48 660 321 581